tipobet365

CS:GO Valve Anti-Hile Hatasının Çözümü


CS:GO Valve Anti-Hile Hatasının Çözümü

CS

CS:GO VAC Anti-Hile Hatası

Bazen Counter Strike:Global Offensive oyununa girmeye çalışırken üstteki resimdeki gibi hata alabiliyoruz ve rekabetçi modda falan bu hata ile birlikte maç atamıyorsunuz. Şimdi ilk başta bu hatayı görünce insan korkuyor çünkü ekranda sanki biz hile açmışız gibi yazılar yazıyor ve insan VAC yedim mi? diye korkuyor. Şimdi bu hatayı nasıl düzeltebileceğimizi anlatacağım. Bu hatayı almanızın sebebi, ya dosyalarınızın eksik olması, ya da oyunu engelleyen bir programın açık olmasıdır.

1) İlk önce Steam’a giriyoruz “Oyun Kütüphanesi/Oyunlar/CS:GO Sağ Tıklıyoruz/Özellikler/Yerel Dosyalar/Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula tıklıyoruz. Bittikten sonra dosya eksikliği varsa dosyaları indirir, eğer yoksa tüm dosyalar doğrulandı yazar. Bittikten sonra CS:GO’ya bir daha girmeyi deneyiniz, eğer halen aynı hatayı veriyorsa;

2) İlk önce Steam’e giriyoruz, “Oyun Kütüphanesi/Oyunlar/CS:GO Sağ Tıklıyoruz/Özellikler/Genel/Çalıştırma Seçeneklerini Ayarlaya-console” yazıyoruz ve kaydediyoruz.

Garanti Çözüm

Öncelikle Bilgisayara sağ tıklayıp özellikler diyoruz. Sol menüden gelişmiş sistem ayarlarına tıklıyoruz. Açılan menüden Gelişmiş’e tıklıyoruz. Oraya tıkladıktan sonra Performans yazan yerin sağ tarafındaki Ayarlar tıklıyoruz. Burada açılan menüden Veri Yürütme Engellemesine Tıklıyoruz. Büyük ihtimal sizde Sadece önemli Windows programları ve hizmetleri aç seçilidir. Siz onu değil alttakini seçmelisiniz. Seçtikten sonra uygula, tamam yapıp bilgisayarınızı yeniden başlatmalısınız. Artık valve hatası vermeyeceğini düşünüyorum.

Videolu Anlatım

 

CS:GO Valve Anti-Hile Hatasının Çözümü

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. erdal dedi ki:

    merhaba bende tek seferlik oluyor oyundan çıkıp girince normal oynayabiliyorum neden olabilir ?

BİR YORUM YAZ