ankara escort

Injustice Gods Among Us Mod Apk Para Hileli indir


Injustice Gods Among Us Mod Apk Para Hileli indir

Injustice Gods Among Us 2.8.1 Full Mod Apk Para Hileli İndir

Injustice Gods Among Us Warner Bros un geliştirmiş olduğu bilgisayar oyununun android sürümüdür. Yıllardır çeşitli animasyon yapımda kendini gösteren Warner Bros son yıllarda oyunlar geliştirip bu alanda da kendini kanıtlamaya başladı. Yayınladığı oyunlarda animasyonlar gibi dünya çapında büyük yankı yaptı. Injustice Gods Among Us kısa zamanda milyonlarca oyuncu kitlesine ulaştı. Oyunda yakından tanıdığınız karakterlerin dövüşlerini gerçekleştirecek olan sizler , iyi veya kötü tarafı seçeceksiniz , çünkü bu savaş iyi ve kötülerin savaşı . Savaş sonunda en iyi dövüşü gerçekleştiren savaşı kazanıyor. Oyuna girdiğiniz ilk andan itibaren bilgisayar oyunu olduğunu sonradan androide çevrildiğini anlamanız uzun sürmüyor . Rakibinizi saniyeler içinde alt edebilirsiniz fakat saldırının yanı sıra savunması güçlü olan savaşı kazanıyor . Bol şans !

Oyun Adı: Injustice Gods Among Us
Sürüm : 2.8.1
Dil : İngilizce
Boyut : 1.28 GB

 İndirme Linkleri

(ADRENO) Hileli ModApk indir

(MALI) Hileli ModApk indir

(POWERVR) Hileli ModApk indir

========================

(ADRENO) SD DATA indir

(MALI) SD DATA indir

(POWERVR) SD DATA indir

KURULUMU

Injustice Gods Among Us v2.16 SD OBB DATA linklerinden telefon veya cihazınıza uyan dosyayı indirip rardan çıkaralım “com.wb.goog.injustice” ve android/obb klasörüne atınız.

Injustice Gods Among Us v2.16 APK indir linklerinden telefon veya cihazınıza uyan APK dosyasını indirip açınız ve kurulum işlemini yaptıktan sonra oyuna giriş yapınız.

Injustice Gods Among Us 2.16 para hile apk : oyuna girdikten sonra panelden para miktarına bakmanız yeterlidir. İstediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Injustice Gods Among Us 2.16 elmas hile apk : oyuna girdikten sonra panelden elmas miktarına bakmanız yeterlidir. İstediğiniz kadar kullanabilirsiniz.


Injustice Gods Among Us Mod Apk Para Hileli indir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ